Вітаю Вас, Гість

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Щорічний звіт директора ліцею-інтернату (2014/2015 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

Шановні батьки!


До Вашої уваги інформація щодо Порядку проведення обов'язкових щорічних профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Витяг з листа Міністерства охорони здоров’я України щодо профілактичних медичних оглядів дітей дошкільного та шкільного віку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні батьки!


Дирекція ліцею - інтернату доводить до Вашого відома, що Верховна Рада України посилила відповідальність за перебування неповнолітніх у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час. Законом встановлюється, що діти у віці до 16 років з 22.00 до 6.00 ранку можуть перебувати в установах сфери розваги або громадського харчування тільки у присутності хоча б одного з батьків, або законного представника дитини. Власники таких установ повинні вживати заходів щодо недопущення в такі заклади з 22.00 до 6.00 ранку дітей без супроводжуючих осіб. Крім того, власники таких закладів мають право в період з 22.00 до 6.00 ранку вимагати у відвідувачів таких установ документи, що підтверджують досягнення ними 16-и річного віку.

 

 

 

 

 

 

Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам