Вітаю Вас, Гість

Завершилась благодійна акція «Від серця до серця»

         «Якщо хочеш щось змінити – почни з себе: просто роби краще за всіх те, що вмієш та любиш робити та не будь байдужим до чужого горя!» - саме такими словами закликали Члени Молодіжної Ліги Ліцеїстів, завітавши до кожної навчальної групи. За тривалий період проведення благодійної акції, вся дружня родина ліцею-інтернату змогла зібрати 280 грн., підтвердивши, що ми не закриваємо очі на чиюсь біду, та активно допомагаємо одне одному. Зібрані кошти ми перечислили на рахунок ВБФ «Від серця до серця». Ми щиро дякуємо усім тим, хто долучився до благодійної акції. Разом ми змогли врятувати чиюсь родину від страшного горя, та подарували шанс для новонароджених побачити всі барви нашої красивої планети.

 

Конкурс «Містер та Місіс ПОСМІШКА»

З 3 по 5 квітня Члени Молодіжної Ліги Ліцеїстів провели конкурс на найкращого Містера та Місіс посмішку. У конкурсі прийняли участь усі навчальні групи, висунувши своїх двох кандидатів. Визначення переможця конкурсу відбулося шляхом відкритого голосування. Кожен бажаючий міг завітати 5 квітня до рекреаційної зали ліцею під час перерв між уроками, зареєструватися у членів виборчої комісії, та зробити свій вибір віддавши голос за одну посмішку дівчини, та одну посмішку хлопця. За правилами голосування ліцеїсти не мали право проголосувати за кандидатів зі своєї навчальної групи, до того ж саме голосування тривало до 15:00. Члени Молодіжної Ліги Ліцеїстів активно взяли участь в організації та проведенні даної акції, і сумлінно контролювали процес реєстрації та самого голосування.

 

За результатами конкурсу усі кандидатури набрали наступну кількість голосів:

Переможці конкурсу:                    

    Вовколуп Анна (45 група) – 35 голосів;

Скотенюк Богдан (45 група) – 33 голоси.

Всього проголосувало – 205 осіб. Дякуємо усім, за участь в акції, не зважаючи на результат в усіх учасників дуже щирі, ніжні, та унікальні посмішки.

Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам