Вітаю Вас, Гість

Прапор
 Славутського обласного
спеціалізованого  ліцею – інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки

      Прапор Славутського обласного спеціалізовано ліцею – інтернату  складається з двоколірного полотнища, яке має форму прямокутника із співвідношенням довжини до ширини 2:1,5.
       З лівого боку розташований трикутник білого кольору, який символізує три невід’ємні  складові успішного ліцеїста: навчання, виховання та творчість. Білий колір – це чистота  та досконалість знання. В середину трикутника вписано емблему навчального закладу.

        Більша частина полотнища синього кольору,що символізує цілеспрямованість учнів та прагнення їх досягти досконалості в процесі навчання. Синій колір – це наполегливість у навчанні та святість неперервності ліцейних традицій.

       7 зірок на синьому фоні – це 7 чеснот ліцеїста, сім кроків формування інноваційної особистості учня.

        Прапор Славутського обласного спеціалізованого ліцею -  інтернату поглибленої підготовки  учнів в галузі науки є одним із символів навчального закладу та його  офіційним атрибутом.

        Прапор Славутського обласного спеціалізованого ліцею -  інтернату поглибленої підготовки  учнів в галузі науки було створено та затверджено в листопаді 2013 р. на засіданні лідерів учнівського парламенту дитячо – юнацького об’єднання «ТЕМП» 

 

Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам