Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Вересень » 4 » Початок нового навчального року...
09:02
Початок нового навчального року...

  Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

    1 вересня Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки прийняв у свої теплі обійми 354 учні. Усі вони юні, талановиті, творчі, сповнені позитиву та прагнення до навчання.

 

    Вересень починається святом знань, освіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. І перші слова вітання із початком нового 2017/2018 навчального року звучали для учнів, батьків, педагогів від директора ліцею-інтернату Олени Яківни.

    На святі традиційно відзначили найкращих, а це – учасники художньої самодіяльності та учасники  театрального гуртка.

    Роки незалежності нашої держави – це частина нашого минулого, яке пам’ятати мусить кожен українець.  Ліцейна родина згадала своїх випускників, що загинули в боях на Сході – Ознамця Володимира Володимировича, Коваля Максима Олександровича і вшанувала  хвилиною мовчання усіх, хто поклав життя за незалежність та територіальну цілісність України.

    Свято промайнуло яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу музичні композиції у виконанні творчих ліцеїстів не звучали так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся учнів, батьків та вчителів.

 

 

    Затишні класні кімнати стомилися чекати на своїх вихованців…  Сріблястий дзвіночок гучно покликав ліцеїстів на перший урок, щоб поринути у цікавий світ інформації і нових знань.

    Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань та бажаємо провести навчальний рік цікаво, плідно, зустріти добрих і надійних друзів.  Дружній ліцейній родині  - миру, здійснення найзаповітніших мрій, нових досягнень та яскравих перемог!

Керівник гуртка журналістики Тарасюк С.В.

Переглядів: 802 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам