Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 20 » 20 квітня Всеукраїнський День довкілля
11:16
20 квітня Всеукраїнський День довкілля

«Встав зранку, умився, привів себе до ладу — і, одразу ж, приведи в порядок свою планету».

Антуан де Сент –  Екзюпері

      Щороку в третю субботу квітня, коли природа остаточно прокидається від зимового сну і все навколо вже готове до весняного оновлення, в Україні відзначають День довкілля, спрямований на привернення уваги до екологічних проблем, формування усвідомлення ролі кожного у збереженні природних багатств планети та залучення до природоохоронної діяльності.

        20 квітня 2019 року у Славутському ліцеї ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради відбулося ряд заходів з нагоди  Дня довкілля, метою яких було поглибити знання учнів про красу й багатство весняної пори, вчити бачити зміни в природі, помічати її красу, бережливо ставитися до навколишнього середовища, дбати про його чистоту.

       Здобувачі освіти Славутського ліцею долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». НПП «Мале Полісся» в рамках акції ініціювало конкурси на кращий малюнок та твір на тему «Людина і ліс».

 

      Учні 5 класу взяли участь у конкурсі на кращий малюнок, зобразивши весняні пейзажі, а ліцеїсти 8 – 11 класів написали твори , у яких висловили міркування про красу українських лісів, закликали до бережливого ставлення та примноження лісових багатств.

       В усіх класах були проведені виховні години «Природа і ми», «Живе обличчя нашої планети», «Земля – наш спільний дім», у ході яких ліцеїсти зі своїми наставниками обговорювали екологічні проблеми нашого краю, висловлювали свої думки щодо забруднення навколишнього середовища та покращення його екологічного стану. Цікавим та пізнавальним став тематичний захід «Екологія природи – екологія душі», у якому взяли участь ліцеїсти 9 – Б класу. Учні розгадували інтелектуальні завдання, тести про екологію, природу, рослинний і тваринний світ.

    З метою формування екологічної свідомості було представлено відео колаж «Ми за чисте довкілля», тематичний стенд «Зробимо Україну чистою», проведено практикум «Прибери свою планету». Ліцеїсти мали змогу переглянути цікаві матеріали про закономірності формування довкілля, методи його збереження та охорони, продемонструвати власні знання на природничу тематику.

 

    18 квітня ліцеїсти відвідали державне підприємство «Славутське лісове господарство». Провідний інженер  лісових культур Поєнко Тетяна Михайлівна провела цікаву екскурсію по території та розповіла про кропітку роботу працівників лісу, щорічні природоохоронні акції лісівників. Особливе враження на дітей справив музей Славутського лісництва: муляжі птахів і тварин, малюнки дітей Хмельниччини, історична довідка.

       Підсумком  Дня довкілля стало проведення акції «Посади дерево», ліцеїсти прийняли активну участь в озелененні території закладу, висадили  дерева та кущі, які згодом стануть окрасою подвір’я.

 

         Цей день покликаний об’єднати людей усього світу у справі збереження довкілля, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й потребує турботи і захисту.  Будьмо дбайливі, зробімо внесок у наше щасливе і здорове майбутнє!

Класний керівник 9 – Б класу  Гаврилюк Т.М.,

вихователь Антонюк О.М.

Переглядів: 359 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам