Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Червень » 22 » 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
10:42
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

   22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, день пам’яті в Україні. Відзначається щорічно, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

   День встановлено в Україні «…з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.

      Наш обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто боровся за перемогу, тих, хто став жертвою нацизму. Історії життя цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

    Сьогодні, потерпаючи від агресії на сході країни, ми особливо усвідомлюємо значення свободи, миру та безпеки. Кращі діти українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний європейський вибір.

Переглядів: 206 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам