Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 24 » 22 січня – День Соборності України
08:54
22 січня – День Соборності України

   День Соборності України - свято народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частин країни в далекому 1919 році. День Соборності, як ніколи, актуальний і у наші дні.

   З метою формування у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Славутському ліцеї II-III ступенів Хмельницької обласної ради було проведено ряд виховних та просвітницьких заходів.

   Здобувачі освіти мали можливість ознайомитись з літературно-публіцистичною виставкою "Україна - єдина Соборна держава" у освітньо-культурному центрі ліцею, інформаційними матеріалами, представленим на тематичному стенді "День Гідності та Свободи України", переглянути документальну хроніку історичних подій єднання України.

   Вихователями, класними керівниками у всіх навчальних класах були проведені виховні години, години спілкування "День Соборності України", "Великі творці Соборності", "Україна - єдина Соборна держава".

 

   Здобувачі освіти 11-Г класу відвідали міський історичний музей, де ознайомились із експозицією, присвяченою Дню Соборності України. Тематичні виховні, просвітницькі заходи поглибили знання ліцеїстів про політичні та історичні події утворення і зміцнення української державності, сприяли кращому розумінню подій сьогодення.

   Молодь Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради підтримує єдину, соборну, незалежну Україну.

Вихователь 11-Г класу Свідзінський О.П.

 

Переглядів: 183 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам