Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Лютий » 1 » 29 січня – День пам’яті Героїв Крут...
22:07
29 січня – День пам’яті Героїв Крут...

І слава їх встає не вмерши,

Ятрить крізь відстані і час.

Було їх триста. Триста перший –

І ти,

І я,

І кожен з нас…

     29 січня – День пам’яті Героїв Крут. У зв'язку з 100-ю річницею героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами у січні 1918 року та з метою вшанування подвигу захисників України у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї – інтернаті поглибленої підготовки учнів у галузі науки ліцеїстами 11 класу 43 групи фізико – математичного профілю був проведений урок пам’яті «Волі народної дзвін». Ліцеїсти відкрили ще одну сторінку історії нашої держави, усвідомивши суть цієї трагедії.

    Під час уроку йшлося про подвиг студентів під Крутами. Учасники заходу підготували довідку про історичні події, що відбувались у 1918 році, ознайомилися з документами та відеоматеріалами, що стосуються подій під Крутами. Ліцеїсти повідомили, якими великими були втрати української молоді: майже 250 курсантів і студентів та 10 старшин поклали свої молоді голови на великому бойовищі. Особливо тяжкі муки випали на долю 32 студентів, які потрапили до рук ненависного ворога.

      Учасники дійства схилили свої голови перед світлою пам’яттю тих молодих лицарів, які далекого січневого ранку заступили собою шлях ворогам на Київ заради майбутнього України та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

        Крути ввійшли в історію нашої держави як символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Крутами назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Класний керівник

43 навчальної групи Леоненко А.А.,

вихователь Федорчук Н.П.

Переглядів: 179 | Додав: sosli | Рейтинг: 1.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам