Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Січень » 29 » 29 січня – День памя'ті Героїв Крут
12:27
29 січня – День памя'ті Героїв Крут

Над Крутами сніг

І пронизливий вітер

У січні ридає, голосить, гуде;

Шукає могили, де воїни - діти

На вічнім спочинку. Немає ніде. 

    З метою формування у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого та з нагоди відзначення Дня Героїв Крут у Славутському ліцеї II-III ступенів  Хмельницької обласної ради було проведено ряд виховних та прсвітницьки заходів.

   Здобувачі освіти мали можливість ознайомитись з тематичною книжковою виставкою "Герої України-минулого не забути" у бібліотеці ліцею, інформаційним матеріалом, представленим на тематичному стенд  " Герої Крут-лицарський подвиг юних українців", переглянути відеофільми про історичні події сторічної давності.

 

   Вихователями, класними керівниками у всіх навчальних класах  були проведені виховні години, години спілкування " Трагедія, подвиг, память", " Вони були такими молодими", "Крути- молода кров ", на яких було розглянуто патріотизм студентів Київського університету ім.Святого Володимира та Київських гімназистів, які незвааючи на свій молодий вік стали на захист самостійної України.

  Здобувачі освіти ліцею на цих заходах висловили велику любов і повагу до своєї землі, до її історії, засвідчили повагу, шану і пам'ять до українських героїв.

   Пам’ятаймо, подвиг героїв Крут не був марним!

   Вони палко любили Україну і відали за неї найдорожче - свої життя!

                                         Вихователь 11-Г класу  

Свідзінський О.П.

Переглядів: 343 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам