Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Листопад » 30 » « 30 листопада-Міжнародний день домашніх тварин »
18:44
« 30 листопада-Міжнародний день домашніх тварин »

     30 листопада в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день домашніх тварин. Щорічно наша ліцейна родина приєднується до цього свята. Кожна людина хоче мати домашнього улюбленця, а не іграшкову тваринку, але не всі добре дбають про нього.

      Заходи, присвячені Міжнародному дню домашніх тварин, дуже різноманітні і в кожній країні проходять по-своєму.

        Ми, ліцеїсти,долучилися до даного свята і провели ряд цікавих та доброчинних заходів:  перегляд та обговорення відеороликів «Турбота про домашніх тварин», «Мої домашні тварини», «20 фактів про котів та собак».

    30 листопада класними керівниками та вихователями навчальних груп була проведена Єдина виховна година «Ти у відповіді за тих, кого приручив».

    Учні 11 класу 42 навчальної групи біолого-хімічного профілю провели благодійну акцію «Допоможи безпритульним тваринам». На зібрані кошти був придбаний корм для тварин.

    Ліцеїстами було організовано фотовиставку «Мій домашній улюбленець», на якій  вони представили фото домашніх улюбленців. Світлини подарували всім позитивні емоції та враження.

         42 навчальна група відвідала Славутський притулок для тварин і почастувала мешканців притулку смачним і поживним кормом.

Класний керівник 42 навчальної групи

Гаврилюк Т.М.,вихователь Поліщук В.М

Переглядів: 257 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам