Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 7 » 7 квітня- Всесвітній день здоров’я
09:33
7 квітня- Всесвітній день здоров’я

   

   Головним скарбом життя є не землі, що ти їх завоював, не багатства, що їх маєш у скринях... Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати.

Авіцена

     Щорічно 7 квітня, у день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я, відзначається Всесвітній день здоров’я (World  Health  Day). Це свято - спроба  змусити кожного зупинитися і замислитися, як багато значить здоров’я в його житті.

    Втілюють цю ідею у життя не тільки представники закладів охорони здоров’я , а й усі люди, в житті яких є розуміння значення здоров’я.

    Здобувачі освіти Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради ніколи не залишаються осторонь можливості нагадати собі і всім, що найціннішим в житті кожної людини є здоров’я. З цією метою  учні 10-Б класу організували заходи, першим  з яких була фотовиставка - порада  «12 кроків до здорового харчування»

     Протягом тижня в усіх навчальних класах Славутського ліцею були проведені виховні години «Здоров’я - багатство  людини», на яких надавалися корисні  поради  щодо збереження й зміцнення здоров’я. Протягом дня демонструвалися відео «Життя і здоров’я»,  «Факти про здоров’я», «Секрети довголіття», «Здоровий спосіб життя».

     Головною подією свята була мандрівка коридором  здоров'я, де ліцеїсти разом з богинею  здоров’я  Гігіеєю мали можливість, відвідуючи станції «Допоможи собі сам»,  «Здорове харчування», «Гігієна», «Активний рух», «Чиста вода», ознайомитися з важливими аспектами збереження здоров’я.

 

       Продовженням мандрівки була руханка, вміло проведена ліцеїстами 10-Б класу Шевченко Вікторією та Полозун Сніжаною    під чарівний спів Козій Софії, під час якої кожен з учасників мав можливість почати свій день активно, в гарному настрої, маючи на згадку пам’ятку «Зроби життя активним».

       Учні ліцею, маючи чітке усвідомлення значення здоров’я у житті людини, розробили проект - звернення: «Будьте фізично активними, правильно харчуйтесь, відмовляйтеся від поганих звичок, адже наше здоров’я залежить від нас самих!»

Класний керівник 10-Б класу О.М.Панчишин,

вихователь 10-Б класу  Г.О. Сопіжко
 

Переглядів: 446 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам