Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 23 » Англійська мова- ключ до успіху
10:37
Англійська мова- ключ до успіху

    В цьому впевнені здобувачі освіти Славутського обласного ліцею, які прийняли активну участь у заходах до Міжнародного дня англійської мови, що відзначається  23 квітня, в День народження видатного англійського драматурга та поета В. Шекспіра, з ініціативи ООН з  2010 року.

     Вивчення  англійської  мови не обмежується шкільними програмами та підручниками. Саме це продемострували ліцеїсти, які поєднали знання англійської мови, співочий та поєтичний таланти, представивши ліцейній громаді театралізований музично- поєтичний перформенс з  сонетів В. Шекспіра та улюблених англійських пісень. Так, ліцеїсти мали змогу зануритися в традиції англійського театру, насолодитися звучанням автентичної поезії.

 

     У формі цікавих презентацій, діалогів, інтерактивних завдань, створення постерів ліцеїсти  5- 11 класів показали важливість англійської мови у сучасному світі і особисто для себе.

 

    Уроки англійської мови були урізноманітнені інтелектуальними іграми, цікавими кросвордами, дотепними веселими історіями, що сприяло живій та невимушеній атмосфері спілкування.

 

     Англомовні віртуальні екскурсії  у світ англійської культури та мови, вікторини, конкурси, музичні твори відомих англійських музикантів супроводжували відпочинок учнів між уроками.

 

     Відзначення Міжнародного дня англійської мови у Славутському обласному ліцеї стало гарною нагодою продемонструвати знання, вміння, та навички, отримані на уроках англійської мови, розширити світогляд та ерудицію здобувачів освіти; сприяти розвитку їх творчих здібностей і естетичних смаків.

 

Голова методичного об'єднання вчителів іноземних мов

Познахівська С.Г.

Переглядів: 383 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам