Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Вересень » 8 » Благодійний ярмарок – розпродаж «Підтримаймо нашу армію»
07:38
Благодійний ярмарок – розпродаж «Підтримаймо нашу армію»

                       

Учні Славутського  обласного спеціалізованого ліцею – інтернату не лише розумні та здібні, а ще  чуйні та здатні відгукнутися на заклик про допомогу у будь яку хвилину. Особливо, якщо  допомога потрібна нашим славним бійцям. Адже ми, як й інші вірні доньки та сини України, хочемо миру і спокою нашій неньці – державі. 

Саме тому  Рада Парламенту  ліцею – інтернату, на звернення  Благодійної організації «Подільський фонд допомоги української армії», запропонувала   провести  благодійний ярмарок – розпродаж «Підтримаймо нашу армію», який відбувся 3 вересня 2014 року.  До продажу було представлено близько 100 робіт наших ліцеїстів: картини, фото рамки, ляльки – мотанки, сувеніри та обереги. Незважаючи на те, що наш ярмарок тривав лише годину, увесь асортимент було миттєво розпродано.

Зібрані від продажу кошти, ліцей – інтернат перерахував на розрахунковий рахунок Благодійної організації «Подільський фонд допомоги української армії». Наша фінансова допомога буде направлена на закупівлю речей першої необхідності, яких так потребують бійці нашої армії.

В цей день думки і серця юних ліцеїстів були з Вами, наші захисники! Ми віримо у Вас і бажаємо, насамперед, мирного неба над головою, бойового духу і, найголовніше: повертайтесь живими і здоровими до Ваших родин.

Від усього серця дякуємо усім, хто не залишився осторонь та прийняв активну участь у такій благородній та надзвичайно важливій справі.

            Шануймо братів наших! Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 610 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/4
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам