Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Квітень » 6 » «БРЕЙН-РИНГ»  в рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання»
13:02
«БРЕЙН-РИНГ»  в рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання»

 Не тільки людина вибирає справу, але і справа вибирає людину. Що зробити, аби їхні інтереси збіглися? Що значить для людини бути на своєму місці, і що буде, якщо вона займе чуже? Над цими життєвоважливими питаннями, все більше замислюються останнім часом багато школярів, бо знають, яка велика ціна помилки.

 Для того, щоб зробити вірний вибір у своєму житті однією з головних умов є обізнаність з тим родом професій, які відповідають здібностям та інтересам молодої людини. Тому 4 квітня 2017 року на базі Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів у галузі науки, за підтримки Славутського міськрайонного центру зайнятості, був проведений змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий профорієнтаційний захід серед учнівських команд  11-х класів – «БРЕЙН-РИНГ»  в рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання».

 В ньому взяли участь 6 ініціативних груп учнів, які показали свою обізнаність в сфері сучасних професій та спеціальностей.

 Змагання проходило у 5 етапів -  4 відбіркових та 1 фінальний.

 Особливо вражаючою виявилася гра між командами «КРОК» (45 навчальна група) та «Всезнайки» (42 навчальна група), які боролися до останнього питання на робочих столах у фіналі.

  Про те, заслужену перемогу отримала команда «Всезнайки», які й отримали почесне звання  «найерудованішої у світі сучасних професій та спеціальностей  команди».

   Отже, вітаємо переможців та усіх учасників і бажаємо успіхів у нелегкому завданні – пошуку власного покликання!

 

Практичний психолог

Гоцюк О.Л.

Переглядів: 334 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам