Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Ціна щастя
13:36
Ціна щастя

                         

Що таке щастя, кожен розуміє по-своєму, адже кожен з нас — індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання. Для когось щастя—це мати вдосталь грошей, бути самостійною людиною і не залежати від батьків, комусь хочеться мати модний одяг чи косметику. Можливо, це і є якась сота частина щастя. А може, й ні.

На мій погляд, щастя усе ж таки не в цьому. Щастя – це здоров'я. Не маючи його, людина відчуває себе руїною. Щастя, я гадаю, — це мати здорових, люблячих батьків. Адже вони так багато віддають нам, своїм дітям. Щастя—коли тебе розуміють. Щастя – це життя у злагоді. Щастя – це мирне блакитне небо над головою. Адже мир у душі — це все, про що може мріяти кожна людина, яка знає ціну усьому, що відбувається зараз у світі.

Сьогодні я прокинулась - і почула тишу осіннього теплого мирного ранку — це і є головне, це і є справжнє щастя...

Пишається уся ліцейна родина своїм героєм, нашим випускником, учасником АТО Схаб'юком Максимом, який ще донедавна  знаходився у реанімаційному відділенні військового госпіталю у Дніпропетровську. На даний час Максим перебуває на реабілітації в Одесі. І хоча ускладнення після поранень залишаються серйозними, ми щиро віримо у швидке одужання нашого героя.

Згідно Указу Президента України  N747/2014  «Про відзначення державними нагородами  України»  за  особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України старшого лейтенанта  Схаб'юка Максима Олексійовича  нагороджено орденом "За мужність" III ступеня.                

                                       Слава Героям України!

Рудюк Людмила,

  ЮНКОР гуртка «Ексклюзив»

Переглядів: 580 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам