Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Вересень » 17 » День батька в Україні
11:43
День батька в Україні

    Вперше про святкування Дня батька в Україні голосно заговорили у 2007 році, коли ГО «Міжнародний центр батьківства» започаткував громадянську ініціативу «День батька в Україні». А починаючи з 2009 року третю неділю вересня стали широко відзначати як Всенародний день батька.

    Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька. Так закладено Богом споконвіку, що Батько є відповідальним за збереження життя дитини, її виховання і духовну настанову.

    У Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради в усіх класах були проведені класні та виховні години: «Тепло татусевих долонь», «Ми творці життя – батьки і діти, невмирущий, мужній родовід», «Тато – захисник своєї сім'ї та своєї країни», мета яких – привернути увагу громадськості до важливості ролі батька в родинному житті, підтримати чоловіків, які присвятили себе своїй сім’ї, сприяти формуванню в українському суспільстві відповідального ставлення до батьківства та залученню сильної половини до виховного процесу.

     Ліцеїсти 9-А класу підготували та провели годину спілкування «Мій татусь найкращий в світі». Запрошені голови сімейств поділилися секретами виховання дітей у своїх сім’ях та підкреслили, що хоча сьогодні в суспільстві роль батька дещо занижена і на батьків іноді покладено основне матеріальне забезпечення родини, вони в тісному партнерстві з мамою повинні брати участь в усіх процесах збереження життя дітей, їх виховання та більше проявляти батьківської любові та турботи.

    Учнями 9-А класу було створено фотоколаж «Українська родина – від батька до сина».

    Здобувачі освіти ліцею мали змогу переглянути цікаві відеоролики, відеофрагменти, а також прослухати пісні, присвячені найріднішій людині – Батькові.

Класний керівник 9-А класу Рабченюк Л.П.,

вихователь Шевчук Н.М.

Переглядів: 319 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам