Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Квітень » 24 » День цивільного захисту у ліцеї-інтернаті
09:56
День цивільного захисту у ліцеї-інтернаті

                      

Відповідно до Закону України «Про правові заходи цивільного захисту», керуючись вимогами Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» та згідно із планом роботи навчального закладу у рамках Тижня безпеки життєдіяльності 22 квітня 2015 року у Славутському обласному ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки організовано та проведено День цивільного захисту.

Метою даного заходу було, насамперед, перевірити практичну здатність учнів та працівників грамотно й чітко діяти для захисту свого здоров’я і життя у надзвичайних ситуаціях, удосконалити теоретичні знання і практичні дії учнів в умовах екстремальних ситуацій. Щоб запобігти людським жертвам, щоб захистити своє життя вивчаються правила поведінки та дії при надзвичайних ситуаціях.

Для ліцеїстів День цивільного захисту розпочався із тренувального заняття – евакуації із гуртожитку за ввідною «Пожежа на об̕єкті». У ході проведення тренування було враховано існуючі ризики виникнення можливих надзвичайних ситуацій. Після сигналу «Увага всім!» була проведена евакуація учнів і працівників ліцею-інтернату та відпрацьовано порядок дії за ввідною «Пожежа на об’єкті».

Протягом дня учні мали змогу прослухати корисну інформацію з організації цивільного захисту населення та місце і завдання навчальних закладів у його системі. Класні керівники та вихователі навчальних груп провели єдиний урок « Дії населення у надзвичайних ситуаціях», на якому ліцеїсти з’ясували особливості дій у надзвичайних ситуаціях, порядок оповіщення населення, використання елементарних та підручних засобів захисту.

 Підсумки Дня цивільного захисту, який пройшов організовано, динамічно і цікаво, показали, що учні та працівники ліцею-інтернату підтвердили свої знання та навички при надзвичайних ситуаціях, вміють діяти оперативно та грамотно. З огляду на усе, робота щодо запобігання нещасних випадків серед населення, а особливо серед дітей, є дуже важливою й актуальною в нашому ліцеї-інтернаті.

Алла Русальчук,

юнкор гуртка «Ексклюзив»

Переглядів: 487 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам