Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Квітень » 25 » День цивільного захисту в ліцеї-інтернаті
14:13
День цивільного захисту в ліцеї-інтернаті

                 

      24 квітня 2014 року у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки пройшов День цивільного захисту. Учнівські колективи та  працівники ліцею-інтернату здійснювали навчання за ввідною «Радіаційна небезпека!»

    Класними керівниками та вихователями були проведені нестандартні інтерактивні уроки та виховні заходи з цивільного захисту,  які  супроводжувались відеоматеріалами та фільмами. Учні набували теоретичні знання та формували практичні навички у разі дії радіоактивного випромінювання.

    Для  працівників ліцею-інтернату відбулося інструктивно-методичне заняття по роботі збірного евакуаційного пункту на випадок аварії на Хмельницькій АЕС. Заняття проводили начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій м. Славути Скред Сергій Миколайович та завідувач навчально-консультативного пункту м. Славути Гуцалюк Віталій Васильович.

    День цивільного захисту в ліцеї-інтернаті пройшов цікаво і приніс багато корисного, як для учнів,  так і для працівників закладу.

 

Переглядів: 550 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам