Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Квітень » 28 » День цивільного захисту в Славутському обласному спеціалізованому ліцеї – інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки
08:47
День цивільного захисту в Славутському обласному спеціалізованому ліцеї – інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки

День цивільного захисту

в Славутському обласному спеціалізованому ліцеї – інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки

 Грамотно і  чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях – основна мета проведення Дня цивільного захисту в Славутському обласному спеціалізованому ліцеї – інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

 Практична перевірка рівня реальної готовності  діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту відбувалася підчас виконання ввідної естафети:«Пожежа  у гуртожитку».

 Показове комплексне тактичне заняття, яке проводив підрозділ Славутської районної пожежно-рятувальної служби головного управління МНС України, пройшло дуже цікаво.

 Єдиний урок на тему: «Дії населення під час надзвичайних ситуацій. Пожежа» сприяв удосконаленню  теоретичних знань та практичних  дій учнів в умовах екстремальних ситуацій.

 На думку ліцеїстів та працівників ліцею-інтернату, навички дій в умовах надзвичайних ситуацій є життєво необхідними для громадян нашої держави.

 Штаб цивільного захисту ліцею – інтернату бажає всім мирного неба та безпечних умов життя!

 

В.А. Іваніцька

заступник директора

 з навчально-виховної роботи

Переглядів: 186 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам