Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Листопад » 22 » День Гідності та Свободи
08:31
День Гідності та Свободи

    З метою належного вшанування патріотизму й мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей та з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, в Славутському ліцеї-інтернаті пройшло ряд заходів.

    Дуже цікавим та змістовним був круглий стіл «Україна: незалежність, гідність, свобода».

  Метою даного заходу було розширити поняття про незалежність, гідність та свободу, які були визначальними протягом віків для кожного українця; розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої країни; шанобливо ставитися до рідної Батьківщини, гордитися за наших захисників.

     В засіданні круглого столу взяли участь ліцеїсти 10 - 11-х класів. У виступах учасників круглого столу звучала тематика, яка актуальна сьогодні – це:

  • Тернистий шлях здобуття незалежності;
  • Незалежність, гідність, свобода: погляд українця;
  • Помаранчева революція 2004 р.;
  • Революція гідності – доленосна подія, яка назавжди змінила Україну і кожного з нас.

    Учасники, завдяки взаємному спілкуванню, мали змогу обговорити події, які відбувалися на Майдані. Участь у «круглому столі» для ліцеїстів є доброю нагодою публічно представити свою позицію тих подій, свідками яких вони є.

  Окрім того, на заході ліцеїсти презентували книжкову виставку видань на тему: «День Гідності та Свободи», яку вони сформували спільно з вчителем історії і правознавства Личиком І. Я. та  бібліотекарем Славутського ліцею-інтернату Карнаух В.М.

     Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб, нашу Батьківщину – нашу Україну!

Ліцеїсти 44 навчальної групи

Дячишина Ніна та Лобунець Анастасія

 

Переглядів: 423 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам