Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 8 » День юриста України
07:12
День юриста України

     День юриста України – це професійне свято, яке щорічно відзначається 8 жовтня. Це свято з’явилося у зв’язку з виходом відповідного Указу Президента Леоніда Кучми від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України. До речі, дату Дня юриста України обрано зовсім не випадково. Вважається, що саме 8 жовтня в 1016 році Ярослав Мудрий видав звід законів «Руська правда», що став згодом правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь.

    Саме в День юриста України, у Славутському ліцеї в усіх класах були проведені години спілкування, «круглі столи», класні та виховні години: «Сучасні виклики у роботі юриста», «Захист прав громадянина України», «Дитина – дзеркало суспільства», «Закон і право у нашому житті».

     Учнями 11-Г класу було підготовлено тематичний стенд під гаслом «Знати право, служити праву, захищати право».

    Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, перш за все на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

    Здобувачі освіти ліцею із захопленням переглядали цікаві відеоролики, відеосюжети на юридичну тематику.

 

 

Класний керівник 11-Г класу Гринько А.І.,

вихователь Рабченюк О.О.

Переглядів: 234 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам