Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Травень » 16 » «День родини» ліцеї-інтернаті...
20:05
«День родини» ліцеї-інтернаті...

«День родини» в Славутському обласному ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки   

                                                       12 травня 2017 року.

 

 Напередодні Дня матері, який вже не перше десятиліття дарує нашим українським родинам нагоду вшанувати  її першооснову та незмінну Берегиню –Матір, в нашій чималій ліцейній родині традиційно та напрочуд тепло зустрічали це свято.

 Промені сонця, які таки вийшли з-за хмар, осявали усміхнені обличчя гостей свята – родини наших учнів, які наполегливою працею в аудаторіях, в бібліотеках та класах довели , що вони є кращими в нашому закладі та області.

    Святково прибрана зала їдальні нашого ліцею запрошувала до спілкування, до діалогу, до одкровень.

   Родинне свято 2017 року відкрили галантні ведучі, директор нашого ліцею – інтернату Саприкіна Олена Яківна , як завжди у вітальному слові була щира та переконлива. Таке ж бо свято є одним з найголовніших, одним з найочікуваніших.

  Три родини, три історії сімей, власних рецептів родинного затишку та звичайних людських радощів та сподівань - дві родини Мазур та родина Шапошнікових. Потрібно було бачити, як учні з теплом та хвилюванням презентували свої родини, своїх найдорожчих людей – батьків. Як намагались висловити свої почуття батьки, що побачили своїх дітей у якості шановних членів ліцейної родини. Адже одна справа – перемогти в конкурсі, в олімпіаді, стати переможцем Малої Академії Наук Хмельницької області, а зовсім інша - отримати вдячний погляд та приємне здивування від рідної мами…

   Родинне свято – свято особливе. Кожний рік до нього готуються як завжди відповідально творчі колективи, солісти, танцювальні групи, окремі виконавці та ведучі. Всі розуміють, що батьки  - найоб'єктивніші  судді. І цього разу програма свята була складена так, що всі присутні були приємно вражені. Вперше презентував свою роботу Театр тіней нашого закладу, ніжність і тепло передавалось енергетичною хвилею від виконавців до глядачів, пісня про мамину мудрість у виконанні учасників гурту «Ліцей» приємно вразила аудиторію,танцювальний колектив закладу вперше виконав танець «Гуцулочки»,  запальна легендарна композиція  « Літати» у виконанні нашої нової «зірочки», учня 31 навчальної групи  Васильчука  Артема   викликала  бурю позитиву. Як завжди вразила силою голосу та мелодійністю Борейко Альона, яка не уявляє свого життя без пісні.

  Незвичайне бліц-інтерв'ю, проведене Оленою Яківною серед учнів, їх батьків та вихователів під назвою «Що для Вас означає родина?»,показало, що родина – це основа, це саме наше життя. І тим, що її збудували, і  нашим ліцеїстам, що не уявляють свого буття без маминих ласкавих очей без сильних рук батька.

   А ще засвідчили, що ліцей для наших дітей став не лише другим рідним домом, а справжньою школою  Добра, Надії та Мрій. І нехай  так буде завжди.

    Наостанок хочеться привести слова члена батьківського комітету 21 навчальної групи  Попель Ірини Іванівни:

   « Такі свята є просто необхідними і найбажанішими в наш час. Я, де б не була, з великим задоволенням ще і ще раз ішла б до вас у ліцей. Дякую за сина і за те , що Ви всі робите».

 

Вихователь 21 навчальної групи

 Бондарук В.О.

 

 

Переглядів: 584 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам