Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Січень » 23 » День Соборності України
12:54
День Соборності України

    22 січня - це особлива дата  в національному календарі нашої держави.

  Із нагоди відзначення Дня Соборності України в Славутському обласному ліцеї – інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру, які підкреслили необхідність продовження славної традиції українського народу.

    На знак ушанування цієї історичної події 22 січня в ліцеї був організований флешмоб «Єднаймося заради України». Символом стали жовто – блакитні стрічки, а метою акції – бажання продемонструвати, що українська нація – єдина та незламна, а кожен українець прагне до збереження її цілісності та єдності.     

   Усі заходи були сповнені атмосферою урочистості та святковості. Протягом дня транслювалися тематичні відеопрезентації: «День Соборності України», «Шлях до незалежності», «Акт Злуки. Відтворення історичної правди», «Свято єднання» та інші.

  Вихованці 11 класу 41 навчальної групи профілю української філології оформили стенд «Історія Дня Соборності України», а бібліотекар закладу Карнаух В.М. –  експрес – виставку історичної та науково – популярної літератури.

    Ліцеїсти також долучилися до міських заходів, відвідавши Славутську міську бібліотеку для дорослих та стали учасниками екскурсу в історію: «Вона – наш витвір, наша мрія соборна наша Україна». Завідуюча бібліотекою Надія Горопаха  підготувала історичну довідку про події 22 січня 1919 року та ознайомила з літературою на дану тематику.

 

    У всіх навчальних групах була проведена єдина виховна година на тему «Україна соборна – Україна єдина».

   У своїх повідомленнях про історичні події, пов'язані з Днем Злуки, ліцеїсти 41 групи ознайомили з передумовами об'єднання, безпосереднім перебігом подій 22 січня 1919 року та їх історичним значенням. А також, разом з вихователем Антонюк О.М. та класним керівником Рабченюк Л.П., створили своєрідну карту, яка стала символом єдності української етнічної території.

      Вихованці 10 класу 31 групи, взявшись за руки, утворили символічний  живий ланцюг єдності з метою демонстрації єднання та вшанування Дня Соборності України.

       Проведення таких заходів сприяє вихованню почуття патріотизму підростаючого покоління, слугує збереженню історичної пам'яті українського народу.

Класний керівник 41 навчальної групи

Рабченюк Л.П., вихователь Антонюк О.М.

Переглядів: 213 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам