Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 22 » ДЕНЬ ТВОРЧОСТІ У СЛАВУТСЬКОМУ ЛІЦЕЇ
08:12
ДЕНЬ ТВОРЧОСТІ У СЛАВУТСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

         У житті кожної людини настає той день, коли раптом дозріває якась мрія. Ні, спочатку навіть не мрія, а бажання… Душа починає задихатися потроху, відчуваючи тісноту, а від тісноти - плакати ... Сльози ж, падаючи на поранену душу крапля за краплею, утворюють вологий ґрунт, і одного разу людина розуміє: настав час, кинувши перше насіння, зробити перший крок до чогось нового, цікавого, непізнаного …

       Славутський ліцей – неймовірний простір для розкриття талантів, здібностей, уподобань. Безперечно, учні нашого закладу знаходять для себе той особливий ґрунт, аби зернинка їхньої творчості переросла у чарівну, кольорову мрію.

     19 квітня вкотре зібрались усі, хто має любов до музики, театру, поезії, письма у дружну творчу родину – сузір’я молодих людей, сузір’я, що сяє на небосхилі рідної України.

   Найталановитіші гуртківці Славутського ліцею презентують свої уміння та здобутки.

         Мов квітка-первоцвіт, запалала на сцені солістка гуртка «Віват-Ліцей» Софія Козій.

      Неймовірними кольорами розфарбувала барвисту веселку на небокраї талантів й Олена Семенюк.

         Про усі секрети і тонкощі своєї роботи розповіли юні журналісти: проведене інтерв’ю допомогло більше дізнатись про життя педагогів та учнів, а спільна творча праця гуртківців утілилась у маленький «шедевр» під назвою «Ліцей майбутнього».

     Знову і знову дарували нам, глядачам, неймовірну насолоду і наймолодші гуртківці – «SUPER КЛАС», які виконали пісню «I was Here» та подарували хореографічно-музичну композицію «Sanny».

       А ось артисти із театральної студії «Фенікс» перенесли кожного у чарівний світ казки «Царівна Жаба». У залі всі насолоджувалися неймовірною грою акторів: ми ніби поверталися у такий прекрасний і добре знайомий світ дитинства…

 

        Море радості і заряд позитиву подарували учні 9-Б класу, виконавши уже усім відому композицію «Ой, мамо, не лайте!».

      Дует Наталії Дем’янчук та Олега Власюка нагадав кожному про дружну підтримку та важливість взаєморозуміння у житті. Спів цих виконавців наповнив серця любов’ю, ласкою, теплом…

         Багатогранним талантом вражала і солістка ВІА «Ліцей» Валерія Бондар.

         Доторкнутися до усіх глибин серця вдалося учасникам гуртка «Літературна студія». Яке різнобарв’я тем, образів, яке майстерне володіння словом! Юні поети ліцею – наша сучасність, світле майбуття і яскраве сьогодення.

      Талант не має меж та кордонів. Як відомо, українська пісня – душа нашого народу. Пісня жодного разу не залишає нас наодинці ні в хвилини радості, ні в хвилини смутку. Тільки з піснею ми поринаємо у бездонний океан  і захоплюємося його чарівним світом… Відчути моменти хвилювання, піднесення і, водночас, глибоку доброту і щирість усі глядачі мали нагоду під час виконання пісень «Ненавиджу війну» та «Над Україною».

      Талант – іскра Божа, якою людина зазвичай палає, висвітлюючи власним полум’ям шлях іншим… Нехай і далі на нашому ліцейному небосхилі запалюються все нові і нові, яскраві й неповторні творчі сузір’я…

 

Наталія Загоруйко, Марічка Власюк,

Лілія Ковальчук, Алла Панчук,

юні журналісти ліцею

 

Переглядів: 477 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам