Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Березень » 12 » День учнівського самоврядування в ліцеї
09:34
День учнівського самоврядування в ліцеї

День учнівського самоврядування в ліцеї

   Учнівське самоврядування —це педагогічна технологія, яка сприяє розвитку громадянських якостей ліцеїста в системі демократичних взаємин виховного колективу на принципах самореалізації, самодіяльності, самодостатності та самоорганізації особистості.

   У нашому навчальному закладі навчаються  лідери нової формації. Учні цілеспрямовані, відповідальні, здатні мислити неординарно. Особистісні переконання учнівської молоді спрямовані на активну участь  у громадському житті. Ліцеїсти мають організаторські здібності, усвідомлють себе потенційними лідерами, мають бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.

   Тому 5 березня у Славутському ліцеї з ініціативи МЛЛ відбувся День учнівського самоврядування. Ідея полягала у тому, аби дозволити бажаючим проявити себе зі сторони організованих та здібних ліцеїстів, які здатні зацікавити інших учнів своїм оригінальним методом навчання, а також дати можливість вчителям пригадати себе в ролі учня.

    Молодіжна Ліга Ліцеїстів (МЛЛ) мала на меті підключити кожного вихованця до активної  участі в житті освітнього процесу.

  Саме за участі таких ліцеїстів був проведений день учнівського самоврядування і бажаючих було досить багато, ось команда вчителів-дублерів:

Рабченюк Людмила Петрівна – Квятківська Анастасія (10-Д)

Гринько Андрій Іванович – Бойко Юлія (10-Г)

Чумак Інна Олександрівна – Мамчун Яна (11-Б)

Познахівська Світлана Георгіївна – Зобова Дарина (10-Д)

Горбратюк Лілія Ростиславівна – Рудик Тетяна (10-В)

Ковальчук Ольга Олексіївна – Ольховик Інна (10-А)

Гізун Алла Василівна – Яцишина Софія (11-В)

Карась Юлія Михайлівна – Боровський Олександр (11-В)

Конченко Ігор Володимирович – Мельник Андрій (11-Д)

Гаврилюк Тетяна Михайлівна – Цибульська Юлія (11-Г)

Як підсумок, 11 березня у стінах конференц-зали відбулася дружня зустріч педагогів та вчителів-дублер. На даному заході вчителі та вихованці обмінювалися враженнями,  досвідом, а також думками задля покращення подальшого ліцейного життя та навчального процесу.

Зустріч проходила в неофіційному форматі за чашкою чаю та солодким частуванням, що налаштувало всіх на товариські відносини та взаєморозуміння.

 

Вчителі та учні висловили свої враження від проведеного дня та обмінялися невеличкими презентами, в яких висловили свою подяку та побажання на майбутнє.

   Всі отримали заряд гарного настрою та позитивних емоцій.

   Дякуємо педагогічному колективу нашого ліцею за можливість проявити себе, подолати власні бар’єри!

 

Молодіжна Ліга Ліцеїстів,

Лілія Зайчук - журналіст ліцею.

Автори фотоматеріалів:

Захаренко Марина, Мамчун Яна

 

 

 

 

Переглядів: 244 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам