Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 25 » #ДеньБезпечногоІнтернету
10:40
#ДеньБезпечногоІнтернету

#ДеньБезпечногоІнтернету

   11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян і представників громадськості, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.
   150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 5 лютого 2019 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно взяли участь понад 1400 закладів освіти, зокрема і Славутський ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради.

 

   Цього року в нашому закладі було проведено цілий ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.
   Протягом тижня ліцеїсти 8-11 класів приєдналися до онлайн - уроку: «Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати» та пройшли тестування. Прослухали доповіді експертів  з теми: «Як хакери захищають Інтернет», «Хакери, або як обманюють «халявщиків» в Інтернеті» та «Небезпеки кіберпростору».
   Серед учнів 8-9 класів був проведений веб - квест: «Разом для кращого Інтернету», переможцем якого стала учениця 8-Б класу Марина Олінійчук.

 

    

   Наймолодші ліцеїсти підготували малюнки, презентації та стали переможцями всеукраїнського конкурсу від освітнього проекту «На Урок» - «Безпечний Інтернет», отримавши дипломи I, II та III ступенів.

 

   Сподіваємося, що проведення подібних заходів стане доброю традицією  у налагодженні співпраці з молоддю, з метою формування у них правильного світогляду, культури та загалом безпечного використання мережі Інтернету в   житті.
 

Вчителі інформатики:
Карась Ю.М.
Кравчук Н.М.

 

 

 

Переглядів: 183 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам