Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Листопад » 19 » «ДНІ НАУКИ» В ЛІЦЕЇ
10:49
«ДНІ НАУКИ» В ЛІЦЕЇ

    Предметні тижні – найцікавіша форма роботи з ліцеїстами, що формує у них інтерес до здобуття нових знань з різних навчальних дисциплін та розвиває життєву компетентність, вносить різноманітність у шкільне життя.

     Нещодавно з 10.11.2018 по 17.11.2018 року у Славутському ліцеї II-III ступенiв Хмельницької обласної ради було проведено «Дні науки»:  тиждень математики, астрономiї та фізики.

       Мета заходу – привернути увагу учнів до точних наук, показати їх красу, практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими математичними фактами, фізичними явищами,  показати значущість і роль математики, фізики та астрономії  у сучасному динамічному суспільстві.

     Протягом предметного тижня було проведено багато різнопланових позакласних заходів. Кожен з них вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

     Ліцеїсти 11-В класу були не лише модераторами, а й одними з найактивніших учасників цих заходів.

     Вже у суботу була презентована виставка «Молоді науковці ліцею», адже наш навчальний заклад славиться своїми юними талантами, які відомі далеко поза його межами.

     Понеділок – День вікторин, який, мабуть, сподобався учням найбільше, адже вони надзвичайно активно відповідали на запитання, за що отримували солодкі нагороди.

 

     Вівторок – День енергії. Його мета надзвичайно важлива: підвищити інформативність ліцеїстів стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ознайомлення із різними видами її відновлювальних джерел.

 

    Середа.

    День під мікроскопом.

     В програмі дня було багато цікавої інформації про речі, які нас оточують. Чудово, що до нас долучились наші наймолодші ліцеїсти – учні-п’ятикласники.

 

 

     Найбільшу зацікавленість серед учнів викликав конкурс-змагання з фізики, математики й астрономії, що проводився у четвер – бій «МАФ», який став заключною частиною предметного тижня. У ньому брали участь три команди: «Альфа», «Бета», «Гама».

 

     Учні із задоволенням виконували різноманітні завдання  та показували високий рівень навчальних досягнень.

      Досить цікавими були такі конкурси: «Влучний стрілець», завдання на математичні обрахунки, вікторина для глядачів.

     Особливо запам’ятався шостий бій: «Лабораторна з фізики», де вчитель показував явища, а учні пояснювали їх.

П’ятниця була присвячена астрономії. Усі бажаючі мали змогу побувати на астрономічній відеоекскурсії у найвіддаленіших куточках Всесвіту.

      Отже, «Дні науки» мали за мету розширити науковий світогляд здобувачів освіти, переконати, що наука справді цікава та різноманітна. Щиро сподіваємося, що мета була досягнута, а ліцеїстам було дійсно цікаво брати участь у різноманітних заходах.

    Щиро вдячні адміністрації ліцею, нашим вчителям математики, фізики, астрономії та ліцеїстам за активну участь. Бажаємо успіхів, високих результатів у навчанні та творчих злетів.

 

Коваль В.Л. –

голова методичного об’єднання

вчителів математики, фізики та

астрономії

ліцеїсти 11-В класу

Переглядів: 176 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам