Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Серпень » 27 » До Дня незалежності України…
06:24
До Дня незалежності України…

 

 У 2018 році український народ відзначає 27-му річницю незалежності України та 100-річчя відродження української державності. Впродовж тисячолітньої історії однією із основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх в усі часи боротися за незалежність. На початку ХХ століття, в часи Української революції 1917-1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена. Нині, в умовах агресії з боку Росії, Україна продовжує відстоювати власну свободу та цілісність держави.

     27 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу – як власну, так і решти Європи, стримуючи агресію на своїх кордонах. Українські державні символи, як і весь державотворчий спадок, є уособленням нашої величної історії, духовними та матеріальними носіями тисячолітніх традицій, предметом національної гордості і водночас упізнаваною всюди візитівкою та знаком єднання українців усього світу.

    Україна в усі часи була європейською державою, є і завжди буде самодостатнім суб’єктом міжнародних відносин, посідаючи гідне місце у цивілізованому світі, твердо йдучи шляхом, який обрав і відстояв український народ.

    Славутський ліцей  ІІ- ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, зустрічаючи 27-му річницю незалежності України, пишається своїми здобутками і досягненнями.

    Сьогодні навчальний заклад – сучасний осередок науки, освіти, культури, духовності, творчості… З усіх куточків мальовничої Хмельниччини в ньому здобувають знання юнаки й дівчата. Високі досягнення у навчанні, наукові перемоги обласного та всеукраїнського рівнів, високі результати ЗНО, стовідсотковий вступ випускників до кращих вузів України та Європи – усе це свідчить про творчий, інтелектуальний, науковий потенціал учасників освітнього процесу.

   Формування справжнього свідомого громадянина, який будуватиме сильну європейську, незалежну Україну в ім’я Миру, Добра, Справедливості, - основний пріоритет роботи Славутського ліцею  ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.

Директор  ліцею О.Саприкіна

Переглядів: 276 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам