Вітаю Вас, Гість

Головна » 2012 » Листопад » 6 » До уваги співробітників та учнів ліцею - інтернату
16:02
До уваги співробітників та учнів ліцею - інтернату

 Увага! Увага! Увага!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2007 № 420 з 1 вересня 20-07 р. заборонено використання мобільних телефонів у загальноосвітніх та професійно-технічних закладах усіма учасниками навчального процесу під час проведення навчально-виховних занять, тобто під час уроків, спецкурсів, факультативів, консультацій, виховних та класних годин, самопідготовки


Адміністрація ліцею-інтернату спільно з учнівським самоврядуванням та батьківським комітетом визначили порядок користування мобільним зв’язком у навчальному закладі

 ПОРЯДОК
КОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМ ЗВ'ЯЗКОМ

Знання і виконання Правил мобільного етикету - це ознака вихованості та високої культури спілкування абонента. Дирекція ліцею-інтернату, учнівське самоврядування, та батьківський комітет радить усім абонентам мобільного зв’язку дотримуватися мобільного етикету, який допоможе гармонійно поєднувати особисту свободу абонента та повагу до інтересів оточуючих:

•  Вихована людина, що поважає себе, друзів та педагогів вимикає телефон під час занять. А використання послуг «Голосова пошта» або «Хто дзвонив» не дозволить пропустити жодного дзвінка від друзів та батьків.
•  Під час проведення навчально-виховних занять суворо забороняється використання мобільних телефонів. Якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам .
•   Знаходячись в ліцеї-інтернаті, не забувайте брати з собою мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце. Дирекція, педагогічний колектив та техперсонал ліцею-інтернату відповідальність за збереження мобільних телефонів не несуть.

•    При необхідності мобільний зв'язок можливий на перерві.
•    Користуватись телефоном у навчальному закладі можна, враховуючи перелічені вимоги, виключно як засобом зв'язку, а для цього достатньо телефонів найпростіших моделей.
•   Суворо забороняється фотографувати або знімати на відео, запобігаючи створення штучних сцен образ і приниження в учнівському середовищі, що негативно впливає на навчальний процес.
•  Поважаючи право людини на особисте життя - не переглядаємо список дзвінків та текстових повідомлень у чужому телефоні без дозволу.
•   Мобільний телефон також обов'язково вимикається там, де є застереження «Будь ласка, вимкніть Ваш мобільний телефон» ( у літаках, медичних закладах і т.п.).
•   У театрах, музеях, на виставках, у кінотеатрах треба переводити свій мобільний телефон у режим «без звуку» або користуватися послугою «Голосова пошта».
•  Рингтони обираються не гучні, приємні, такі, що не турбуватимуть оточуючих. Ми уникаємо встановлення рингтонів на свій мобільний телефон, які можуть образити чи збентежити оточуючих (нецензурні вислови, грубі вирази та неприємні звуки).
•  Під час спільного відпочинку з іншими людьми встановлюється мінімальна гучність сигналу мобільного телефону.
•  Перебуваючи в бібліотеці мобільний телефон переводиться у режим «Без звуку», а при необхідності відповісти на дзвінок розмова ведеться не голосно і лише по суті справи.
•  Якщо під час вистави або в бібліотеці терміново необхідно написати текстове повідомлення, вимикається звуковий сигнал клавіатури.
•  У громадських місцях: магазинах, транспорті, ліфті тощо розмовляємо по мобільному телефону максимально тихо та коротко, щоб не заважати оточуючим своїми розмовами.
•    Некоректно використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти мобільні номери третім особам без дозволу власника.
•   Більшість сучасних моделей телефонів можуть фіксувати номера, з яких був зроблений виклик, і повідомляти своїх власників про пропущені дзвінки. Якщо Вам не відповіли негайно, не треба повторювати виклик - наберіться терпіння й чекайте, коли потрібний абонент зможе зателефонувати Вам.
•   Небажано дзвонити людині по робочих питаннях на мобільний телефон у його вільний час, а саме до початку й після завершення офіційного робочого дня, а також на вихідні й свята. На особисті дзвінки також існують обмеження з 9 ранку до 22 вечора. Якщо все ж необхідно порушити ці правила й подзвонити, краще вибачитися та запитати про можливість говорити з Вами, а розмовляти недовго й по суті.Шкідливий вплив мобільних телефонів на організм людини

       Глобальне поширення мобільного зв'язку створює великі технічні можливості спілкування між людьми. У той же час, у численних дослідженнях вказується на те, що використання даного виду зв'язку викликає серйозні проблеми для здоров'я дорослих та дітей.

       Дослідження, проведене Шведським національним інститутом праці і Норвезьким керуванням по захисту від випромінювання, показало, що навіть люди, що використовують телефон менше двох хвилин у день, випробують дискомфорт і побічні ефекти. Дослідження проводилося протягом року на 11 тисячах добровольців.У частини користувачів також случаються провали пам'яті, запаморочення, головний біль і підвищена стомлюваність. Майже чверть опитаних мають проблеми з пам'яттю, половина страждає від головних болей, а близько 65% випробують сонливість. У третини абонентів погіршилася концентрація уваги під час чи відразу після розмови, особливо це було помітно серед інтенсивно використовуючих телефон людей молодше 30 років.

 

 

Переглядів: 1945 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам