Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Січень » 22 » Єднаймось у злагоді та дружбі!
18:56
Єднаймось у злагоді та дружбі!

    22 січня, у День соборності України, Хмельницька обласна рада й обласна державна адміністрація ініціювали проведення масштабного Міжобласного свята Єдності над Збручем у селі Гуків Чемеровецького району за участю делегації із Тернопільщини, депутатів обласної ради, керівників підприємств, установ, організацій і мешканців Хмельниччини.

         Головним символом заходу стали державні прапори, під якими наші герої і сьогодні на сході України відстоюють незалежність, волю та територіальну цілісність країни.

         Вчителі історії та правознавства Гандзюк С.В., Гринько А.І., вчитель фізичного виховання Шеремета С. В. та вчитель Захисту Вітчизни Конченко І.В. взяли активну участь у заході під державними прапорами України. Педагоги ліцею висловили невимовну любов до рідної землі, засвідчили повагу до народних традицій та  щирий патріотизм.

         День проголошення Акта Злуки – це вікопомний день, що не втратив своєї значимості і сьогодні, адже закарбувався в історії нашої держави серйозним кроком до об’єднання українських земель, про що мріяли і нині мріють більшість українців, за що віддали своє життя десятки, сотні тисяч кращих синів України.

         Нехай наша держави, як і кожна українська сім’я, буде вільною, єдиною, дружною, сильною, здоровою та щасливою. Ми віримо у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною!

 

Голова методичного об’єднання   

вчителів суспільно-гуманітарних  наук  

                                                                         Гандзюк С.В.

Переглядів: 458 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам