Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 10 » «Еко-Техно Україна 2020»
15:27
«Еко-Техно Україна 2020»

«Еко-Техно Україна 2020»

   4-7 лютого 2020 року в м. Києві вперше «Техно Україна 2020» проводився спільно з конкурсом «Еко-Україна 2020», тобто ці два конкурси стали двома частинами одного масштабного заходу, який отримав назву «Еко-Техно Україна 2020».

   У фіналах обох частин конкурсу «Еко-Техно Україна» зареєстровано більше п’ятисот проєктів і робіт. У КПІ змагалися 171 проектів конкурсу «Техно Україна 2020», а захищали їх перед журі більше 200 старшокласників, оскільки частина робіт є колективними. Автори представляли 20 областей України та місто Київ у п’яти категоріях: інженерія, інформаційні технології, енергетика, математика, фізика і астрономія.

   Переможці Національного етапу конкурсу «Еко-Техно Україна 2020» отримають право представляти свої проєкти на Міжнародному конкурсі ISEF (травень 2020 р.) у м. Анахайм (Каліфорнія, США).

   Упродовж двох днів юні винахідники захищали свої розробки та дослідження перед фахівцями просто біля виставкових постерів. Слід зауважити, що на виставці представлено не лише плакати з їхніми описами, але й діючі макети та прототипи деяких виробів.

   Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради на конкурсі «Техно Україна 2020» представляли двоє здобувачів освіти: Захарчук Євгеній (педагогічний керівник Коваль В.Л.) у категорії «Інженерія» та Боровський Олександр (педагогічний керівник Карась Ю.М.) у категорії «Інформаційні технології».

 

   «Конкурс показав дуже високий інтелектуальний і професійний рівень учасників. У кожній галузі були різноманітні та цікаві роботи. Учні отримали професійні контакти з науковцями – думаю, вони продовжаться надалі й школярі потраплять до лав нашого університету», – коментує Олексій Новіков, очільник фізико-технічного інституту КПІ та директор конкурсу «Техно Україна 2020».
   Загалом проєкти учасників з усіх категорій були високо оцінені – учні отримали спеціальні нагороди від студентського журі, а також партнерів конкурсу.
   Переможців «Техно Україна 2020» визначали у кожній з категорій. Загалом призи від генерального партнера конкурсу, компанії «Хуавей Україна» отримали понад 70 учасників — конкурсантів, які посіли 1-4 місця у своїх категоріях. 
   У результаті напруженої боротьби Захарчук Євгеній здобув Диплом ІІ ступеня, а Боровський Олександр – сертифікат учасника.

   Ліцеїсти та педагогічний керівник повернулися із конкурсу з дипломами, подяками, цінними подарунками та позитивними враженнями від знайомства з розумними і цікавими особистостями.
   «Si nulla est ventus, trahere in remos»,  так говорить латинська приказка: «Якщо немає вітру, беріться за весла». Поставлена мета, наполегливість і систематична праця веде до успіху! 
   Бажаємо подальших здобутків у навчальній і дослідницькій роботі як учасникам змагань, так і педагогічним керівникам!

          Голова методичного об’єднання

вчителів математики, інформатики,

фізики та технологій,

вчитель вищої кваліфікаційної категорії,

учитель-методист Коваль В.Л.

 

Переглядів: 170 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам