Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Квітень » 3 » Екскурсія до м. Хмельницького
09:46
Екскурсія до м. Хмельницького

Весняні канікули для учнів ліцею-інтернату – не лише час для відпочинку та відновлення своїх сил, а й можливість для особистісного та культурного розвитку. З метою формування естетичного смаку, пізнання духовної спадщини нашої Батьківщини, ознайомлення з культурними здобутками українських митців, учні 8 та 10 класів відвідали м. Хмельницький. Під час екскурсійної поїздки ліцеїсти завітали до Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького, де мали змогу поринути в атмосферу звитяги та хоробрості, яка панувала в українському суспільстві за часів гетьмана Богдана Хмельницького. Ліцеїсти із цікавістю спостерігали за захоплюючим дійством, що відбувалося на сцені, майстерною грою акторів, які представили глядачам виставу «Правда Богдана Хмельницького».

Не могли своєю увагою ліцеїсти обминути і Хмельницький обласний краєзнавчий музей, що містить велике зібрання матеріалів та предметів з історії та культури Подільського краю, цікаві дані про видатних земляків та є значним науковим і культурно-просвітницьким осередком міста та області. Під час оглядової екскурсії музеєм, учні мали змогу ознайомитись з постійно діючими експозиціями «Із скарбниці матінки-природи», «Природа рідного краю», «З глибини віків», «Традиції, побут та одяг сільського населення краю 19 – поч. 20 ст.», «Стежками козацької слави», «Подвиг, звитяга, жертовність».

Після такої пізнавальної екскурсії учні із задоволенням відпочили на льодовому катку, де кожен проявив свою майстерність в катанні на ковзанах та отримав заряд позитивних емоцій.

Поїздка в м. Хмельницький дала змогу учням відкрити для себе таємниці цього старовинного куточка історії, поглибити знання з героїчного минулого своєї батьківщини, збагатитися духовно, а також цікаво та змістовно провести своє дозвілля.Переглядів: 563 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам