Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Травень » 15 » «ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»…
11:21
«ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»…

     

        Уже шістнадцять років поспіль у третю суботу травня в Україні офіційно відзначають День Європи – свято спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

       15 травня  здобувачі  освіти  Славутського ліцею ІІ – ІІІ  ступенів  долучились до онлайн-уроку «Європа починається з тебе», на якому мали змогу заздалегідь поставити запитання ведучому,  відомому  тележурналісту, актору, сценаристу і музиканту - Майклу Щуру, який  у доступній формі пояснив, що  основними  орієнтирами   розвитку України є країни-члени Євросоюзу, які мають ефективнішу державну систему управління, де громадяни є більш захищеними у своїх правах, мають більше шансів для саморозвитку, вищий рівень життя, впевненість у майбутньому.

 

      Шлях до цього орієнтиру пролягає для України через процес європейської інтеграції – внутрішні реформи, викорінення корупції, адаптацію європейських стандартів, економічну інтеграцію та політичну асоціацію з ЄС. А кінцевою метою має стати повноправне членство України в Євросоюзі, а для громадян  ЄС – це : це висока якість життя;  права людини та демократія та  вільні подорожі.

      Онлайн – урок  «Європа починається з тебе»… вплинув на  формування громадської позиції ліцеїстів стосовно майбутнього нашої держави в європейській сім'ї народів.

Вчителі географії Ковальчук В.Т. та  Гізун А.В.

 

Переглядів: 481 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам