Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Березень » 2 » Феєрверк талантів на Y-фактор-2020
07:56
Феєрверк талантів на Y-фактор-2020

Феєрверк талантів на Y-фактор-2020

   Уже вдруге у Славутському ліцеї відбувся творчо-пісенний перфоманс «Y-фактор»,  де запалали нові таланти й зірки.

   Y-фактор – це не просто конкурс, але й можливість для хлопців-учасників здійснити свою гарну мрію: насолодитися чарівними мелодіями улюблених пісень, відкрити у собі справжній талант і, врешті, створити власну творчу історію.

   Відкрив свято музики та пісні переможець «Y-фактор-2019» Денис Мовчанюк із символічною композицією «Зорі запалали».

   У першому турі перфомансу «Y-фактор» конкурсанти провели нас ліричними стежками і дарували пісні про сокровенне.

   Це талановитий юнак, любить малювати, танцювати, проте найбільше захоплення – виконання пісень – Іоанн Мординський з композицією «Не твоя війна».

Цілеспрямований та креативний хлопець, який обожнює грати на гітарі та писати вірші – Владислав Петров із піснею «Старі фотографії».

   Дебютант «Y-фактор-2020», активний, впевнений у собі юнак – Владислав Поліщук із творчим номером «Мам…».

   Творчий, романтичний, мрійливий гітарист з чудовим вокальним талантом – Акім Ільчук з піснею «Без тебе».

   Симпатичний, наполегливий хлопець, до того ж - перспективний актор – Михаїл Дмитрієвцев з музичною композицією «Карпатські квіти».

 Цей учасник скромний, але цілеспрямований, відповідальний, гідний звання справжнього «чоловіка» - Максим Поворозник із світовим хітом «Червона рута».

   Спокійний, товариський, порядний, надзвичайно любить співати, хоча на сцені ніколи не виступав – Назар Магурчак з неперевершеною композицією «Тополя».

   Неймовірно швидко перший тур конкурсу добіг до кінця, журі оцінило виступи конкурсантів, а глядачі в черговий раз мали нагоду насолоджуватися творчими композиціями  юних талантів – учасників гуртків: «Super-клас», театр пісні «Віват ліцей!», «Юні гітаристи» та вокально-інструментальний ансамбль «Ліцей» (кер. Ніколаєва І. М., Калюжний В. В.).

   У конкурсній частині «Freestyle» (мистецтво вільного стилю) юнаки творили свою історію у різних музичних жанрах: народна музика, оперна, поп-музика, рок, реп, хіп-хоп.

   Творчість, співочий талант, душевність, мрійливість – справжні дива з’являлися на сцені під час виступу кожного учасника. Та хороші дива ніколи не закінчуються, а тільки продовжуються... І поки журі визначало переможців – ліцейна родина насолоджувалася «Казковим шоу бульбашок».

 

   Мрії і задуми мають, безперечно, втілюватися у життя. А кожен юнак творчо-пісенного конкурсу не лише відкрив у собі певні таланти, а й запалив свою зірку, яка даруватиме усім тепло, світло і гарні надії.

         Вирішальна мить перфомансу і наші переможці:

номінант «Приз глядацьких симпатій» - Магурчак Назар, учень 10-А класу,

дипломант ІІІ ступеня «Y-фактор-2020» - Мординський Іоанн, учень 10-Б класу,

дипломант ІІ ступеня «Y-фактор-2020» - Дмитрієвцев Михаїл, учень 10-В класу,

Переможець «Y-фактор-2020» - Ільчук Акім, учень 10-Б класу,

   Сьогодні наші хлопці-конкурсанти зробити перший крок на шляху до  своєї мрії. Завжди потрібно робити все для здійснення бажань, адже мрії – це найцінніше, що є у людини; вони запалюють у душі вогонь та мотивують кожного титанічно працювати, аби досягти казкових життєвих горизонтів! Не зраджуйте своїй мрії!!!

 

Богдана Ліщук, Лілія Зайчук,

Тетяна Заєць, журналісти ліцею

Автори фотоматеріалів:

Марина Захаренко, Максим Пушкар,

Вероніка Рудюк

 

 

 

 

Переглядів: 285 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам