Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Січень » 5 » Флешмоб «Рука підтримки»
12:26
Флешмоб «Рука підтримки»

                         

Учні та педагоги Славутського ліцею-інтернату вболівають за воїнів-захисників, що перебувають у  небезпечних точках нашої країни.

Ми розуміємо, що сьогодні цим мужнім та відважним людям, як ніколи, потрібна наша турбота і підтримка, як матеріальна, так і моральна.

Із цікавістю і творчим натхненням усі учасники навчально-виховного процесу відразу відгукнулися на заклик про проведення в ліцеї-інтернаті патріотичного флешмобу «Рука підтримки».

З метою підтримки воїнів-захисників зони АТО, учні, педагоги ліцею-інтернату створювали символічні «кольорові долоньки» і залишали на них теплі, душевні побажання, висловлювали слова вдячності солдатам, які відстоюють незалежність України-неньки.

Скільки щирих, добрих слів було написано в адресу наших захисників! Все тепло і безмежна любов дитячих сердець втілені у цих побажаннях. Яскраві долоньки, безперечно, будуть передані для воїнів-захисників до Новорічних і Різдвяних свят.

Сподіваємось, що ці численні «руки підтримки» зігріють їх у найлютіші морози, підтримають у найскрутніших ситуаціях, дадуть наснагу і надію на краще майбутнє. Повертайтеся живими!

Фурда Т.П.,

 практичний психолог ліцею-інтернату

 

Переглядів: 672 | Додав: sosli | Рейтинг: 4.4/7
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам