Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Лютий » 2 » Герої не вмирають...
16:21
Герої не вмирають...

                        

Батьківщина – наша друга мати, яка виховує патріотичну свідомість, розвиває бажання стати гідним громадянином України. Герої, які віддають життя за вільну, чесну, демократичну державу, повинні жити у нашій світлій пам’яті.

У п’ятницю, 30 січня, у Славутському обласному ліцеї-інтернаті відбулася  лінійка-реквієм, присвячена  пам’яті героїв Небесної Сотні. 

На заході учні та педагоги вшанували кожного, хто заради справедливості і свободи пожертвував своїм життям. Усі з Небесної Сотні мали власні родини, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та життєві невідкладні справи. Але поклик їхніх сердець змусив піднятися на боротьбу за щасливу, незалежну країну, за мирне українське небо, за гідне життя своїх родин.  

На лінійці-реквіємі із змістовним супроводом відепрезентацій прозвучали тематичні пісні та поезії, які не могли не зворушити жодного у залі. Ці емоційні рядки закликають нас не бути байдужими до долі держави та її людей. Ліцеїсти згадали у молитвах усіх героїв, які віддали своє життя за наше світле майбутнє.

Хай світла пам’ять Небесної Сотні згуртує усіх нас в єдиний народ, дасть нам силу, мудрість, наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Ірина Власюк,

юнкор гуртка «Ексклюзив»

Переглядів: 514 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам