Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Березень » 24 » Година Землі
06:48
Година Землі

    

   Година Землі – щорічна міжнародна подія започаткована WWF світовим фондом дикої природи, яка проводиться цього року 24 березня  і закликає всіх  вимкнути світло та інші не життєво важливі електроприлади на одну годину, щоб продемонструвати свою підтримку дій, спрямованих на боротьбу зі зміною клімату і безконтрольним споживанням природних ресурсів.

    Слоган цього року- «Злови зв’язок з Землею» - підкреслює, що люди почали втрачати зв'язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

      24 березня у ліцеї-інтернаті за ініціативи ліцеїстів 11 класу 42 навчальної групи біолого-хімічного профілю  було проведено ряд заходів, присвячених Міжнародній природоохоронній  акції «Година Землі - 2018. Злови зв’язок з Землею».

    В рамках проведення акції  підготовлено інформаційний стенд, переглянуто та обговорено екофільми: « Земля – наш спільний дім», «15 способів зберегти  природу», «Збережи природу Землі».

      Жваве обговорення в ліцеїстів викликало проведення маркеру громадської думки «Чим ти можеш допомогти планеті?», де кожен учасник акції висловлював власні думки з приводу вирішення екологічних проблем планети.

      Підсумком  акції стало проведення виховної години  «Злови зв'язок з Землею», метою якої було привернути увагу учнів до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів, а інтерактивна гра « Яблуко-модель Землі» та екологічна гра «Дилема» показали обмеженість природних ресурсів  і шляхи їх раціонального  використання.

 

   Справжня запорука успіху людини у XXI столітті - прихильність її до планети. Саме вона сприяє створенню  довгострокового  екологічного та соціального  впливу.

Живімо у гармонії з природою!

                                                  Ліцеїсти 11 класу

42 навчальної групи

Переглядів: 327 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам