Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Голос ліцею-його душа
12:59
Голос ліцею-його душа

    Пісня – це голос душі. Вона покликана передавати найщиріші почуття та емоції людини. Голос ліцею – це справжнє вокальне шоу нашого закладу, яке відкриває співочі таланти кожного учня Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

         Показати свої вокальні таланти мали нагоду учасники конкурсу «Голос ліцею-2017». У святі музики і співу, яке відбувалося вперше у ліцеї-інтернаті, брали участь 10 юних талантів, сила, краса голосу яких здатна вирвати людину з буденного одноманітного життя, створити атмосферу чарівності, чогось духовного, справжнього.

         Серед конкурсантів найкращі голоси обирало журі: вчитель зарубіжної літератури, керівник драматичного гуртка Ольга Олексіївна Ковальчук, методист районного Будинку Культури Михайло Антонович Мокляк, соціальний педагог ліцею-інтернату Олександр Петрович Свідзінський.

         Підтримували чудову атмосферу у залі, оповиту музикою і неперевершеним співом, запальні ведучі: Іванна Гибалюк та Владислав Мазур.

         …А в цей час за кулісами ставало все спекот ніше...

         «Хвилювання і передчуття незабутніх емоцій панували наді мною», - ділилися враженнями перед виступом Софія Козій, яка виборола у вокальному конкурсі ІІІ місце.

         «Коли я вийшла на сцену і побачила зацікавлені обличчя кожного, відчула підтримку залу, то моє хвилювання наче розтануло в очах глядачів», - розповідає одна із переможців конкурсу (ІІ місце) і, до речі, співавтор цієї статті Марічка Власюк.

         «А я на сцені відчула політ. Всі мої думки і почуття,  ніби злетіли кудись високо-високо», - поділилася нам своїми переживаннями після  виступу Анастасія Главацька, ліцеїстка 43 навчальної групи.

         Серед учасниць найбільш вражала неповторністю свого голосу ліцеїстка 41 навчальної групи Альона Борейко, яка і стала переможницею вокального конкурсу «Голос ліцею-2017». За кулісами Альона підбадьорювала всіх учасників, хоч і сама відчувала неймовірне хвилювання. «Я до останнього не вірила в те, що отримаю перемогу. Та коли оголошували результати, і я почула своє ім’я, мене охопило водночас і здивування, і неймовірна радість».

         На запитання, чи засмутилися інші дівчата-конкурстантки, що не для них дісталася перемога, вони відповіли: «Ми співали не заради перемоги, а для того, щоб розкрити свою співочу душу, подарувати глядачам незабутні емоції…».  І це їм вдалося, адже навряд чи знайшлася хоча б одна людина у залі, в якої долоні не боліли від аплодисментів.

         Вокальний конкурс «Голос ліцею-2017», що полонив кожного неймовірними піснями, ще довго не сходитиме з уст нашої великої родини. По завершенні заходу нам чомусь спало на думку, що без музики, без пісні не змогли б існувати ні радість, ні кохання; люди не були б щасливими, добрими, ніжними. Пісня  - то наша радість, наше натхнення…  

Наталія Загоруйко, Марічка Власюк,

учасники гуртка «Юні журналісти»

Переглядів: 390 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам