Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Вересень » 4 » Гра- квест «Ми за мир!».
12:35
Гра- квест «Ми за мир!».

                           

Події останніх місяців, що відбуваються в Україні не залишили байдужими і учнів ліцею-інтернату, які завжди виступають щирими патріотами своєї Батьківщини.

З метою привернення уваги молоді до подій, які відбуваються в державі, розвитку патріотичних почуттів у сучасних юнаків та дівчат, а також з ціллю  згуртування колективу учнів, включенню нових учнів у дружню ліцейну родину 1 вересня 2014 року в ліцеї-інтернаті було проведено гру- квест «Ми за мир!».

Учні ліцею-інтернату демонстрували креативність та оригінальність, акторську майстерність та вокальні здібності, знання славетного минулого нашої Батьківщини, спритність та інтелектуальний потенціал, виконуючи завдання квесту, що спонукали ліцеїстів до активізації почуття гуманності, патріотизму, толерантності та об’єднували їх під спільним гаслом «За мир в Україні та усьому світі!».

По проходженню всіх етапів квесту, учасники команд зібралися на флешмоб для колективного створення напису «Ми за мир!», що і стало актуальним та яскравим підсумком проведення даного заходу.

Дякуємо всім командам за активну участь у квесті!

Переглядів: 788 | Додав: sosli | Рейтинг: 4.0/6
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам