Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Червень » 2 » Гра-квест під назвою «Молодь обирає здоров’я»
13:26
Гра-квест під назвою «Молодь обирає здоров’я»

                       

 29 травня 2014 року у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті серед учнів 8-10 класів відбулась гра-квест під назвою «Молодь обирає здоров’я».

Проведення квесту вже стало традиційним щорічним заходом для ліцею-інтернату і тому учні з нетерпінням чекають чергових захоплюючих пригод. Основна ціль проведення цьогорічного квесту – сприяти активізації знань про поняття «здоров’я»,  «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.

В грі учні не тільки отримали нові знання, але й розвинули комунікативні навички (ефективного спілкування в різних формах та умовах), вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної цілі.

В ході заходу ліцеїсти мали можливість проявити свої знання, вміння та творчі здібності, виконати ряд цікавих завдань, відвідуючи відповідні пункти - «Мелодія здоров’я» (учні виконували пісні, що відносяться до теми здорового способу життя),  "Рух – це життя" (ліцеїсти проходили естафету на швидкість), «Зрозумій мене» (завдання вимагало акторських здібностей, адже учні повинні були невербально продемонструвати терміни, що відображають здоров’я), «Майстерня здоров’я» (учні створювали колаж, що пропагує здоровий спосіб життя), «Цілюща абетка» (учні добирали відповідні терміни на літери абетки).

Ліцеїсти активно долучилися до участі в грі-квесті та на протязі всього змагання йшли фактично «на рівних», про що свідчать результати конкурсу: почесне ІІІ місце посіла команда 33 групи («33 fm»), срібними призерами стала команда 32 групи («Алхіміки»), різниця між якими становила всього 0,5 бала. Переможцями ж стала команда 36 навчальної групи - «Пікачу».

Вітаємо переможців гри-квесту та дякуємо всім командам за участь!

Переглядів: 1581 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам