Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Грудень » 14 » HOUR OF CODE
15:22
HOUR OF CODE

   

    Ось уже другий рік поспіль з 09.12.19 по 15.12.19 Славутський ліцей II-III ступенів долучився до всесвітньої ініціативи з інформаційних технологій, що охопила понад 180 країн світу – «Година коду».

      «Година коду» є одногодинним вступом до інформатики, призначеним для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи, залучення учасників до сфери інформатики. Ця кампанія стала всесвітнім заходом визнання інформатики, починаючи з одногодинних вправ з кодування.

     Метою цього глобального руху не є навчити всіх охочих бути експертами у програмуванні за одну годину. Одна година достатня лиш для того, щоб переконатися, що інформатика є цікавою та творчою, доступною для будь-якого віку, для всіх учнів, незалежно від попередніх знань. Мірилом успіху «Години коду» є не лише обсяг знань, який отримає учень з інформатики, а у широкому залученні учасників різної статі, етнічних та соціоекономічних груп, і, як наслідок, захоплення та заохочення вивчення курсу інформатики на різних рівнях.

      Протягом тижня ліцеїсти 8-10 класів проходили завдання різного рівня складності та створювали свої перші програми. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями учні за одну годину навчилися писати код, використовувати алгоритмічні структури та відразу побачили результат своєї роботи.

 

 

    «Година коду» надзвичайно сподобалась ліцеїстам через свій унікальний формат, завдяки якому кожен зміг відчути себе справжнім програмістом. Найкращі учні за успішне проходження курсу отримали сертифікати, які є чудовим стимулом працювати краще та досягати перемог!

 

Вчителі інформатики:

Карась Ю.М.

Кравчук Н.М.

Переглядів: 187 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам