Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Березень » 6 » І оживе Шевченкове слово…
16:03
І оживе Шевченкове слово…

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка!

         І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т. Г. Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

         З 28 лютого по 7 березня у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки проходили дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.

         Відкриття тижня «Шевченкова весна» у навчальному закладі відбулося із літературного флешмобу «Шевченко – наш сучасник».

      У рекреаційну залу до Кобзаревої світлиці скликав ліцеїстів літературний мікрофон «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів».

      Незабутні враження залишили і літературні гостини «Герої Шевченка зі сторінок «Кобзаря».

     Стати найкращими знавцями творчої спадщини Великого Кобзаря допомогла ліцеїстам літературна гра-квест «І оживе Шевченкове слово».

    Усі навчальні групи взяли активну участь у грі, та найкращими знавцями стали учні 41, 45, 43, 31, 32, 35 та 22 навчальних груп.

       Шевченкове слово навчає, зворушує, об’єднує, і в цьому ще раз усіх переконав поетичний «ланцюжок єдності» «Обніміться ж, брати мої…».

      Шевченкова поезія лине чарівними мелодіями української пісні. З великим задоволенням ліцеїсти взяли участь у «відкритому музичному» мікрофоні «Слухайте голос безсмертний Тараса!».

      Протягом тижня у навчальному закладі функціонувала виставка «Шевченко-художник», демонструвалися відеоколажі «Шевченко і світ. Шевченко й Україна», «Хай вічно сяє Шевченкова весна», «Мистецька спадщина Кобзаря», «Незабутній Шевченко», здійснювалася заочна екскурсія «Слава Шевченка – слава України».

         Творчість Тараса Шевченка – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини… Ми впевнені, що Шевченківські дні у ліцеї-інтернаті допоможуть кожному зрозуміти й усвідомити неоціненний вклад Кобзаря у зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Творча група вчителів

 української мови та літератури

Переглядів: 423 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам