Вітаю Вас, Гість

Головна » 2016 » Жовтень » 17 » INTEL ISEF 2016
13:11
INTEL ISEF 2016

      14 жовтня в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася церемонія закриття фестивалю «Sikorsky Challenge 2016». На ній голови журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge» та конкурсу «Intel-Техно Україна» оголосили переможців і разом з представниками інвесторів вручили нагороди та подарунки авторам кращих проектів.

          Церемонія нагородження переможців Конкурсу «Intel-Техно Україна 2016-2017» - національного етапу міжнародного конкурсу «Intel-ISEF» була особливо урочистою.

      Першими на сцену ведучі викликали прізвища авторів проектів в усіх категоріях конкурсу, які були підтримані партнерами і спонсорами конкурсу. Їм вручалися дипломи і сертифікати міжнародних наукових товариств та спонсорів, а також спеціальні призи – мобільні акумулятори, флеш-накопичувачі, Bluetooth гарнітури, квадрокоптери та інше. Після цього були оголошені прізвища авторів проектів, які посіли четверте місце, потім третє, друге і, нарешті, перше. Насамкінець були оголошені суперфіналісти. Окрім дипломів відповідного гатунку всі вони також отримали ще й подарунки від спонсорів.

           Цього року до участі в очному етапі запрошено учасників з  21 області України та м. Києва. Всього прийнято 209 проектів, з них за категоріями:  «Математика» - 13, «Робототехніка» - 14, «Фізика та астрономія» - 21, «Комп’ютерні науки» - 48,  Інженерія» - 80, «Енергетика» - 33.

          Чотири проекти, на цьогорічному конкурсі, були представлені і нашими ліцеїстами, а саме: Савчук Діана «Використання капілярних явищ та випаровування води для охолодження тіл» у номінації «Інженерія» (науковий керівник Коваль В.Л.) – 3 місце, Семацька Аліна «Використання пластмасової  сітки для попередження зсувів насипів при будівництві інженерних споруд» у номінації «Інженерія» (науковий керівник Коваль В.Л.) – 3 місце, командний проект Шапошніков Сергій і Плєтньов Іван «Розробка навчального комплексу «EASYLEARNERС#»»  у номінації «Комп’ютерні науки» (науковий керівник Семенюк М.М.) – 4 місце та Міщук Володимир «Розробка навчального комплексу «Аllaboutmath»» у номінації «Комп’ютерні науки» (науковий керівник Семенюк М.М.)

    Сертифікатами відзначені усі учасники Конкурсу та їх керівники Семенюк М.М., Коваль В.Л., а також подяку від організаторів за вагомий внесок у підтримку науково обдарованої молоді України та ґрунтовну підготовку учасників Національного етапу міжнародного конкурсу Intel ISEF (International Science and Engineering Fair) «Intel-Техно Україна» у 2016/2017 навчальному році отримала директор ліцею-інтернату О.Я. Саприкіна.

       Вітаємо учасників та переможців конкурсу! Бажаємо успіхів в подальшій науковій та дослідницькій роботі!

Переглядів: 493 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам