Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Квітень » 25 » Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!...
16:59
Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!...

     У Славутському обласному   спеціалізованому  ліцеї-інтернаті  поглибленої підготовки учнів в галузі науки створено всі  умови для творчого, інтелектуального, духовного удосконалення здобувачів освіти,  заклад формує  у ліцеїстів  уміння та навики культури наукового дослідження. Славутський обласний ліцей-інтернат став центром наукових досліджень учнів та їх педагогічних  керівників, які проводять належну роботу щодо організації та залучення учнівської молоді до  конкурсів дослідницького спрямування.

       19 – 23 квітня  у Києві   відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.  Учень 11 класу (45 навчальна група)Мазур Владислав  гідно представив Хмельниччину  і здобув  перемогу та визнання на Всеукраїнському  конкурсі юних дослідників.

   За результатами навчальних досягнень з базової дисципліни  - історія, заочного  оцінювання науково – дослідницької  роботи та її  захисту серед конкурсантів   відділення «Хімії та біології»,  наукової секції «Психологія»,   Мазур Владислав   відзначений  Дипломом ІІ ступеня!

      Адміністрація Славутського  обласного  спеціалізованого  ліцею – інтернату  поглибленої підготовки учнів в галузі науки, педагогічний та учнівський колективи з гордістю та від щирого серця вітає Мазура Владислава та його наставника Гринька А.І. з перемогою  у  ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. 

    Бажаємо  успіхів, натхнення  та подальших інтелектуальних  звершень!

Переглядів: 245 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам