Вітаю Вас, Гість

Головна » 2012 » Грудень » 25 » Католицьке Різдво у ліцеї-інтернаті
19:02
Католицьке Різдво у ліцеї-інтернаті

Ось і настала зима…

Вона несе із собою довгоочікувані свята. В ніч із 24на 25 грудня католики відзначають Різдво Христове.

Різдво –це велике християнське свято, що символізує пам'ять про прихід Христа  у світ людини. Це Свято,  яке дарує християнам віру у вічне життя на небі, виховує почуття любові до ближнього.

Святий вечір у католиків називається Wigilia (від лат.-чекання, очікування)або повністю  Wigilia Bozego Narodzenie- очікування Різдва Христового.

Таке Свято і завітало до нашого ліцею- інтернату. Гурток «Полоніст» відвідує 50 талановитих ліцеїстів і веде його Оксана Вікторівна Кириченко.

Свято відбувалося у двох діях.(Свято Святого Миколая і традиції та звичаї Різдва ) Ведучими свята і першої частини були Анастасія Гарбуз і Максим Ковальчук. Poль Святого Миколая виконував Владислав Терентев ліцеїст 46 групи. Лунали пісні, вірші польською  і українською мовами.

Друга частина нашого свята розпочалося  із Wigilia,  ліцеїсти ділилися оплатками. Це цікавий у католиків обряд -ламання оплатеків. Оплатек  -це тонкий прісний хліб, яким під час вігілійної вечері діляться учасники вертепу. Розпочинається це дійство з появою першої вечірньої зорі. Символізує собою  примирення та любов.

На святі був представлений Вертеп. Святі образи Марії та Йосипа, які уособлювали наші ліцеїсти Нікітішина Марія та Хоменко Дмитро, на довго залишиться у серцях всіх присутніх.

До свята також долучилися ліцеїсти інших груп і вихователі. Ми отримали подарунки ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛА  РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩІ У ВІННИЦІ Кшиштофа  Свідерека.

Ліцейна громада і батьківський колектив щиро вдячні організатору цього свята

Кириченко Оксані Вікторівні. Яка створила в цей день цілий світ чарівності й бажань.

Від щирого серця бажаємо усім міцного здоров’я, радості і благополуччя. Нехай Божа Благодать зійде на кожного з нас, а Світло Віфлеємської зірки зігріє серця, зміцнить віру, надихне на добрі й праведні справи!

Вітаємо З Різдвом Христовим!
Переглядів: 463 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам