Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Травень » 21 » ХТО ЗНАЄ ІНОЗЕМНІ МОВИ - ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!
17:10
ХТО ЗНАЄ ІНОЗЕМНІ МОВИ - ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!

     «Той, хто знає іноземні мови, - володіє світом»,-  саме такий девіз у  ліцеїстів Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.  Уявивши, що наш навчальний заклад – це  весь світ, а кожна аудиторія – маленька країна, ліцеїсти з великим задоволенням намагалися якнайбільше  дізнатися про   країни Європейського союзу  в рамках тижня іноземних мов, що проходив у нашому навчальному закладі з 14.05 по 19.05.2018р.

   Фотоколаж  «Європа очима ліцеїстів»  знайомив здобувачів освіти з цікавими фактами про визначні пам’ятки Європейських країн. Навчальні лайфхаки « Вивчення іноземних мов у сучасному світі» дали корисні поради, як знання іноземних мов допоможуть стати успішною і щасливою людиною .

   Ліцеїсти 10 класу, 35 навчальної групи провели фест – гейм  «Відгадай країну Європи» , а найкмітливіших  з 9 класу, 21 навчальної групи зібрав інтелектуальний батл  «The Cleverest», аби розширити знання здобувачів освіти про світ.

   Творчий контент «Learning foreign language has the beginning but no end» залучив ліцеїстів з кожної групи , щоб вони продемонстрували вміння у творчому письмі з іноземних мов.

    Ліцеїсти 10 класів долучилися до лінгвістичного  квесту  «Вивчаємо німецьку мову розважаючись».  Вони змогли показати, що вивчення іноземної мови через інтерактивні ігри та конкурси сприяють кращому розвитку   мовних  навичок.

      Цікаво та інформативно пройшов круглий стіл на тему  «Наш Європейський дім» , який збагатив ліцеїстів 10 класу,  32 навчальної групи знаннями про історію створення ЄС та  культурну спадщину країн, які входять до нього.

   Для сучасного вивчення іноземних мов відкрито багато можливостей. Так, здобувачі освіти 10 класу, 37 навчальної групи  на прикладі лінгвістичного  дослідження «Інформаційні технології  та іноземна мова» довели, що використання різноманітних відео та аудіозаписів, мультимедійних презентацій буде більш захопливим  та пришвидшить засвоєння ними необхідного матеріалу.

     Вивчайте іноземні мови розважаючись та беручи участь в різних інтерактивних конкурсах, іграх, розширюйте свій світогляд та приєднуйтеся до європейських  цінностей.

Вчителі  методичного  об’єднання  іноземних  мов

Переглядів: 486 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам