Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Травень » 14 » КМІТЛИВЕ ПОКОЛІННЯ ІЗ ПОЧУТТЯМ ГУМОРУ
19:03
КМІТЛИВЕ ПОКОЛІННЯ ІЗ ПОЧУТТЯМ ГУМОРУ

      Цього року у Славутському ліцеї-інтернаті започатковано прекрасну традицію, свято гумору – «Ліцейна Ліга Сміху».

         Коли людина сміється, вона долає усі труднощі, усі негаразди. Гумор – добрий сміх. Він перейнятий приязню і любов’ю до людей. Жарт, дотепне слово часто впливають ефективніше, ніж будь-які повчання. А як корисно і важливо вміти посміятися із себе! Саме так і зробили учасники «Ліцейної Ліги Сміху».

         Хороший настрій та атмосферу позитиву створило для усіх присутніх свято гумору – «Сторінками ліцейного життя». Глядачів розважали такі команди, як: «Коаліція сміху», «Микола Лисенко», «Шевчук Наталія Миколаївна».

            Креативне розуміння почуття гумору та вміння проявити його на сцені оцінювало шановане журі: Провідний фахівець з профорієнтації Славутського міськрайонного центру зайнятості

    Терновий Ярослав Вячеславович, вчитель зарубіжної літератури Ольга Олексіївна Ковальчук, вчитель української мови і літератури Світлана Володимирівна Тарасюк. Перед виступом вони побажали командам вдалої гри, творчих звершень та перемог.

         У трьох конкурсах - «Візитка», «Гумористичний біатлон» і «Музичне домашнє завдання» команди відривались наповну. Впродовж гри у залі панувала неймовірно весела атмосфера. Усі команди, безперечно, були налаштовані на перемогу, тому працювали злагоджено, як швейцарський годинник.

    Фіналом свята гумору стало оголошення переможця: а це креативна, дотепна команда «Коаліція сміху». Друге місце журі віддало шаленій команді «Микола Лисенко», третє – неймовірній команді «Шевчук Наталія Миколаївна».

         Переможців «Ліцейної Ліги Сміху» привітала директор Олена Яківна Саприкіна та вручила кожній команді солодощі. Але  найкращою нагородою для учасників, безумовно, були щирі посмішки та сміх глядачів.

         «Ліцейна Ліга Сміху» зарядила усію шкільну родину веселим настроєм та позитивними емоціями.

         Вітаємо переможців! Вітаємо веселих! Вітаємо кмітливих!

Алла Панчук, Альона Палійчук,

юні журналісти ліцею-інтернату

Переглядів: 486 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам