Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Квітень » 8 » Конкурс "Найкращий читач ліцею - 2014"
12:49
Конкурс "Найкращий читач ліцею - 2014"

     

     Світ стрімко змінюється. І вже ні для кого не секрет, що діти стали менше читати. Книжці  важко витримати конкуренцію з відео, комп`ютерними іграми, Інтернетом. Але юній людині просто необхідне читання. Психологи стверджують, що саме читання  розвиває інтелект, формує внутрішній світ людини.

     Дуже приємно, що в ліцеї навчається багато дітей, які люблять читати книги. В конкурсі «Найкращий читач ліцею – 2014»  прийняли участь  найактивніші  учні 9 -11 класів. Вони гарно, змістовно, у цікавих сучасних формах  представляли свої улюблені книги.

       Оніщук Ольга, ліцеїстка 31 групи(10 кл)  – одна з найактивніших відвідувачів бібліотеки.Читає багато літератури  по шкільній програмі з гуманітарних предметів. На конкурсі представляла творчість Анни Ахматової.

      Нечипорук Аліну на написання власних віршів надихає  талановита українська письменниця Ліна Костенко. Конкурсант Зубов Роман найбільше любить  читати  пригодницьку та фантастичну літературу. Особливо йому подобаються  інтелектуальні, емоційні твори польського  письменника Станіслава Лема.

     Компетентне журі визначило, що всі учасники гідні перемоги. Та  найбільше їм сподобалася презентація Заєць Юлії, учениці 35 групи(10 кл.). Конкурсантка представляла роман «Анна Кареніна»  Льва Толстого та давала правильні відповіді на запитання вікторини. Заєць Юлія оголошена найкращим читачем ліцею – інтернату у 2014році.


 

Переглядів: 473 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам