Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Квітень » 16 » КВК «Зроби свій вибір у світі професій»
09:40
КВК «Зроби свій вибір у світі професій»

                          

А чи знаєте ви, що сміх продовжує наше життя? Можете не сумніватися, це доведено науковцями! Тому кожен, хто 3 квітня побував на ліцейному КВК, не лише отримав море позитивних емоцій, а й додав собі кілька годин життя...

Організатори свята обрали найактуальнішу тему для  випускників – «Зроби свій вибір у світі професій». І в цей світ глядачі поринули із першої хвилини, коли на сцену вийшли смішні і непередбачувані друзі-нерозлийвода Діма і Вова (ліцеїсти 45 групи). У кого вони тільки не перевтілювалися!.. Хлопці висвітлювали образи будівельників і кухарів, клоунів і робітників, та звичайно ж, зразкових ліцеїстів. Не лише ведучі веселили зал, головними коміками стали три неперевершені команди: «Професіонали», «Еліта» та «Бізнес-вумен». Перед журі постало непросте завдання: серед найкращих жартівників ліцею-інтернату обрати найдотепніших, найкмітливіших і найартистичніших. Кожна команда була по-своєму смішна, їхні номери були по-собливому цікаві. Звісно, у кожного із нас був свій фаворит, якого ми підтримували і за успіх якої хвилювалися.

Ще перед початком КВК я звернула увагу на один із плакатів, на якому був ось такий вислів: «Ми можемо стримати біль, сльози, злість, але сміх стримати просто нереально». Дійсно, це свято ще більше об’єднало нашу велику ліцейну родину, а підтвердженням цього став і сміх, і радість на обличчях не лише глядачів, а й команд-суперників. До речі, щодо вболівальників, то й вони допомагали своїм улюбленцям у конкурсі «Відгадай професію».

Старання учасників і підтримка глядачів принесли перемогу команді «Професіонали» (збірна 33, 34, 43, 44, 21 навчальних груп). Друге місце посіла команда «Еліта» (збірна 35, 36, 45, 46, 11 навчальних груп). А бронзову нагороду отримала команда «Бізнес-вумен» (збірна 31, 32, 41, 42, 22 навчальних груп). Та призові місця – то лише формальність, бо КВК є тим змаганням, де учні показують всю свою творчість, креативність, а головною нагородою є гарний настрій. А щоб для наших учасників життя ніколи не здавалось гірким, у нагороду вони отримали смачненький торт.

Хоч на святі лунало багато пісень, та найбільше запам’яталась фінальна. Саме у ній звучали такі важливі слова про рідний ліцей, який зростив усіх нас і став другою домівкою.

Мирослава Вінничук,

 юнкор гуртка «Ексклюзив»

 

Переглядів: 674 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам