Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Квітень » 25 » Ліцей – лауреат проекту Літопис освіти і науки України
13:37
Ліцей – лауреат проекту Літопис освіти і науки України

24 квітня 2013 року в м. Києві у приміщенні Будинку Вчителя  відбулася заключна частина проекту «Літопис освіти і науки України», презентація книги та нагородження лауреатів.

У презентації взяли участь голова Громадської Ради освітян і науковців України Станіслав Ніколаєнко, представники  Національної академії педагогічних наук України, видатні діячі освіти і науки.

Лауреатами проекту стали заклади освіти України – від дитячих садків до університетів, а також науковці та вчителі провідних наукових та освітніх закладів України. 

Серед лауреатів   Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат  поглибленої  підготовки учнів в галузі науки.

Мета проекту – гідне представлення позитивного іміджу навчальних закладів України, діячів освіти і науки, створення умов та можливостей для того, щоб проект та книга «Літопис освіти і науки України» стали щорічними заходами, де освітяни і науковці могли б ділитися своїм досвідом та новаторськими ідеями.

Лауреати проекту отримали  дипломи «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», а також презентаційно-іміджевий альманах «Літопис освіти і науки України».

Основним  завданням проекту  є широке розповсюдження інформації про стан і перспективи розвитку у сфері освіти і науки України, створення позитивного іміджу України та висвітлення діяльності освітніх і наукових закладів, видатних особистостей у сфері освіти і науки.
Переглядів: 573 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам